PAKALPOJUMI


Papildus gatavajiem izstrādājumiem mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus, kas ir saistīti ar kažokādu izstrādājumiem:

Individuālais pasūtījums. Ja jums ir kāda interesanta ideja vai vēlaties citu izmēru, vai arī vēlaties kaut ko mainīt gatavajā produktā, tad mēs šujam pēc pasūtījuma, ņemot vērā visas jūsu vēlmes. Pilnībā mēģinam izpildīt visas jūsu pieprasījumus. Mēs arī varam sašūt izstrādājumu pēc attēla (fotogrāfijas), uzšūt parku vai apdarināt pončo ar kažokādu.

Kažokādu izstrādājumu remonts. Caurumu un nodilušu vietu labošana, izstrādājuma saīsināšana/ pagarināšana, izmēra samazināšana / palielināšana, stila maiņa, kapuces vai apkakles piešūšana, oderes maiņa – mūsu meistari ar to visu varēs viegli tikt galā.

Uzglabāšana – pakalpojums vasaras sezonai, kas pasargās jūsu izstrādājumu no saules, pārkalšanas vai kodēm. Mums ir īpašas aukstumkameras ar nemainīgu temperatūru 10 grādi un mitrumu 60%. Turot kažoku šādos apstākļos, jūs tādējādi pagarinat tā kalpošanas laiku, saglabājat tam svaigu izskatu un uz laiku atbrīvojat vietu savā skapī. Šis pakalpojums maksā tikai 15 eiro mēnesī 1 kažokam. Turklāt, ja maksāja uzreiz par 4 mēnešu glabāšanu, piektais mēnesis pienākas bez maksas.

lv
Scroll to Top