Gauja AB ir viens no lielākajiem kažokādu izstrādājumu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Kopš 1997. gada Rīgā darbojas salons, kur kažokādas tiek izmantotas dizaina modes kolekciju veidošanai. Katram izstrādājumam Gauja AB sniedz īpašu garantiju.

Salonā Gauja AB jūs varat iegādāties ūdeļādas kažokus, puskažokus un dažādus kažokādu aksesuārus. Mūsu ražotie izstrādājumi ir kvalitatīvi, ērti un eleganti. Uzņēmums vienmēr piedāvā jaunākos klasiskos kažokādu stilus, kā arī neaizmirst sekot modes tendencēm. Gaujas AB veikalā ir liels izstrādājumu klāsts, bet, ja vēlaties kaut ko individuālu un īpašu, tad ir iespēja šūt pēc pasūtījuma.

Mūsu atšķirība no citiem ražotājiem ir tā, ka mēs pievēršam īpašu uzmanību mūsu izstrādājumu kvalitātei. Izstrādājumi ir ilglaicīgs ieguldījums, tie kalpo 15 gadus un ilgāk, tie silda jūs ziemā, bet siltajā laikā tajos nav karsti. Un vissvarīgākais – izstrādājumu šūšanas gaitā tiek ņemtas vērā vissīkākās piegrieztnes un ķermeņā proporcijas nianses. Mēs vienmēr atceramies, lai uzsvērtu visas sievietes figūras priekšrocības, ir jāpieliek lielas pūles.

Mēs izmantojam modernas kažokādu apstrādes tehnoloģijas, kā rezultātā mūsu kažoki ir viegli un mīksti, bet tajā pašā laikā mēs lietojam tradicionālās šūšanas metodes, kā rezultātā izstrādājumi ilgu laiku kalpo un silda aukstā laikā. Mūsdienās daudzi ražotāji, ražojot kažokādu izstrādājumus, izmanto kažokādu izstiepšanas un pāršūšanas metodes, kā rezultātā katra produkta izveidei vajadzīgs daudz mazāk materiāla, bet rezultātā cieš kažokādu kvalitāte. Gauja AB neizmanto tādas metodes un piedāvā izstrādājumus tikai no augstas kvalitātes kažokādām.

lv
Scroll to Top